Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 23.06.2024, 02:29:34

Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"...

Меню сайту
...
1

Досвід роботи бібліотекаря Кам’янсько-Дніпровської районної гімназії Скіфія

В сучасних умовах основним завданням шкільної бібліотеки районної гімназії «Скіфія» є сприяння реалізації державної політики в галузі освіти,розвитку навчально  - виховного процесу; виховання в учнів шанобливого  ставлення до книги як до головного джерела знань сприяння розвитку різних форм і методів бібліотечної роботи , самоосвіти учнів і педагогів;забезпечення  необхідною літературою соціальних і культурних потреб усіх учасників навчально-виховного процесу; виховання в учнів інформаційної культури, культури читання; формування вмінь і навичок користуватися бібліотекою, ії  довідковим апаратом; розвивати творчу думку,пізнавальні здібності та інтереси дітей та молоді, сприяти успішному засвоєнню ними навчальних програм;забезпечувати ріст професійної компетентності педагогічних кадрів;підносити на якісно новий рівень бібліотечну справу. Усі ці завдання ми добре усвідомлюємо. І намагаємося щоб бібліотека набула справжнього інформаційного центру, який забезпечить  розв’язання таких завдань:

                  Повноцінне інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу;

                   Інформаційне ознайомлення читачів з традиційними і нетрадиційними  носіями інформації;

                 Вивчення інформаційних потреб, інформаційний сервіс шкільної бібліотеки.

  Бібліотека гімназії розташована в окремому приміщенні. Є невеликий абонемент і  читальний зал, два книгосховища .Одне для художньої літератури, інше для підручників. Фонд літератури налічує-12778 прим., фонд підручників -9928 прим. Бібліотеку відвідує 328 читачів,які поділені за віковими особливостями. Бібліотека має фонд довідково-бібліографічної літератури, довідковий апарат (алфавітний каталог, картотека газетно-журнальних статей, картотека руху підручників)в бібліотеці існує тематичні  папки газетних статей з преси минулих років.

Важливою умовою подальшого удосконалення навчально-виховного процесу в школі є добре скомплектований і правильно організований фонд шкільних підручників –складова частина книжкових зібрань шкільної бібліотеки.

         Виховати у кожного учня повагу і любов до книги, навчити дбайливо поводитися з книжковим багатством –таке завдання поставив перед собою педагогічний колектив гімназії.

      Любов до книги , бережливе ставлення до цього великого скарбу людського розуму,мудрості й досвіду виховують з першого дня перебування в гімназії. Урочисто проходить у гімназії свято Першого дзвоника, де першокласникам вручають перший підручник –Буквар, за допомогою якого вони оволодівають  основами грамоти .

Погода
Корисні посилання
5ped_presa.jpg logo-MON_GOV-UA.jpg ucojo.gif СРЦОЯО СРЦОЯО ucojo.gif
...
Пошук
Block title
Block title

Денис Ковальов,Чмелюк Дмитро, Олег Щебликін © 2024