Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 21.06.2024, 16:53:47

Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"...

Меню сайту
...
1

Школа майбутнього першокласника

Вперше до школи

 

Вступ до школи є переломним моментом у житті кожного малюка. Початок навчання кординальним чином міняє увесь його спосіб життя. Безпечність, безтурботність змінюється виконанням вимог, обов’язків . Тепер дитина повинна щодня ходити до школи, систематично працювати, дотримуватися режиму дня, виконувати домашнє завдання. Своє нове положення дитина не завжди добре усвідомлює, але переживає його: пишається тим, що стала дорослою. Але відчуття радості йдуть пліч-о-пліч з напругою. І допомогти дитині подолати усі труднощі нового життя допоможуть не тільки батьки, які завжди підтримають дитину, а й дбайливі вчителі , які завжди будуть поряд.

Один з кроків адаптації діток до шкільного життя є підготовчі заняття, які допоможуть познайомитися зі школою, з класною кімнатою, з майбутньою вчителькою, з майбутніми однокласниками; вперше сісти за парту, вперше почути дзвоник на перерву. Ці заняття дадуть змогу майбутнім першочкам швидше звикнути до змін в їх житті.

Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія « Скіфія » буде з нетерпінням чекати на такі заняття малюків. В нашій гімназії дітлахи навчаться читати, писати, рахувати. Стануть гідною заміною тим учням, які в цьому році переходять до п’ятого класу і поступаються своїми місцями малюкам.

Учні початкової школи гімназії ведуть активне шкільне життя. Діти з радістю беруть участь у різноманітних конкурсах районного та обласного значення і посідають призові місця, отримують грамоти і дипломи. Ця активна життєва позиція допомагає дітям і навчатись відмінно. Наповнене цікавими подіями життя дає можливість розкрити малечі свій творчий потенціал.

Гімназія « Скіфія» запрошує майбутніх першочків на підготовчі заняття 29.05.17 о 8:00

Вчителі початкових класів

Соколовська Любов Миколаївна

Рязанцева Людмила Павлівна

        
Погода
Корисні посилання
5ped_presa.jpg logo-MON_GOV-UA.jpg ucojo.gif СРЦОЯО СРЦОЯО ucojo.gif
...
Пошук
Block title
Block title

Денис Ковальов,Чмелюк Дмитро, Олег Щебликін © 2024