Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.09.2023, 09:17:31

Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"...

Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [18]
...
1

Каталог файлів 2012

Головна » Файли » Мої файли

Zillya! Антивірус – безкоштовний український антивірус, який гарантує комплексний захист від шкідливого ПЗ
[ · Викачати видалено () ] 04.06.2011, 19:31:21
МІНІМАЛЬНЕ СПОЖИВАННЯ РЕСУРСІВ СИСТЕМИ
Ви можете працювати, грати, шукати інформацію в Інтернеті, спілкуватися з друзями та близькими, дивитися кіно, слухати музику, читати улюблені електронні книги, переглядати фотографії, писати книги або малювати картини - тобто використовувати Ваш комп'ютер у звичному для Вас режимі. І при цьому Ви можете бути впевнені в тому, що робота антивірусу не перешкоджатиме цим заняттям. Сумарне споживання ресурсів комп'ютера не перевищує 180Мб оперативної пам'яті, що є незначною цифрою для сучасного ПК.
ДРУЖЕЛЮБНІСТЬ, ПРОСТОТА І ДОСТУПНІСТЬ ІНТЕРФЕЙСУ КОРИСТУВАЧА
Найбільш надійні речі - прості. Коли Ви запускаєте антивірус, Вам не потрібно щоразу налаштовувати його на звичайну роботу - він все робить сам. Вам не потрібно бути професіоналом у сфері інтернет-безпеки, щоб налаштувати Ваш антивірус. Ви просто включаєте його, і він працює. Якщо Вам потрібно внести зміни, антивірус не буде робити з цього проблему. Інструменти і Налаштування завжди у Вас під рукою.
ЩОДЕННЕ ОНОВЛЕННЯ АНТИВІРУСНИХ БАЗ ДЛЯ ПОВНОЦІННОГО ЗАХИСТУ КОМП'ЮТЕРА
Антивірусна лабораторія Zillya! щодня випускає оновлення антивірусних баз комп'ютера, які містять захист від нових загроз, що тисячами з'являються щодня. Для того, щоб користувач був упевнений в тому, що зловмисник не викраде важливі дані чи іншу цінну інформацію з комп'ютера, команда розробників постійно проводить аналіз загроз і пропонує все нові рішення для детектування більшої кількості вірусів. У даний момент антивірусна база Zillya! Антивірус нараховує більше трьох мільйонів записів.
СЛУЖБА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ АНТИВІРУСНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ
Якщо у Вас виникли підозри з приводу будь-яких файлів, Ви можете відправити файли на аналіз в антивірусну лабораторію Zillya!. Іноді антивіруси можуть розпізнати чисті файли як шкідливі, тому для забезпечення гарантії впевненості у повноцінному захисті Вашого ПК Zillya! Антивірус має вбудовану функцію відправлення файлів на аналіз в лабораторію. Якщо відіслані файли насправді не несуть шкоди - фахівці внесуть відповідні зміни до антивірусної базі, і файли більше не будуть розпізнаватися як небезпечні.
ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ЕВРИСТИЧНОГО АНАЛІЗУ - РОЗПІЗНАВАННЯ НОВИХ ТА НЕВІДОМИХ ЗАГРОЗ
Евристичний аналізатор перевіряє файли за схожими характеристиками. При виявленні певної кількості схожих даних у файлі він приймає рішення, що дана програма схожа на шкідливу. Таким чином Zillya! Антивірус може виявити шкідливі програми, які ще не були додані в антивірусну базу. Zillya! Антивірус має вбудований евристичний аналіз і допомагає захищати систему навіть від тих загроз, які ще не з'явилися, але можуть з'явитися у майбутньому.
ПЕРЕВІРКА ФАЙЛІВ НА ДИСКУ І ЛИСТІВ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ
Вартовий - це система перевірки файлів у реальному часі, що виявляє віруси та інші шкідливі програм, які намагаються проникнути на комп'ютер. Вартовий відстежує запущені процеси, файли, що створюються і відкриваються, ефективно блокує і видаляє загрози «на льоту», не даючи вірусу створити свої файли на диску.

Поштовий фільтр перевіряє всі вхідні і вихідні поштові повідомлення на наявність шкідливих об'єктів, не допускаючи таким чином можливості для проникнення в систему загроз разом з електронним листом.
ВИЗНАЧЕННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ ДІЇ НАД ВИЯВЛЕНОЮ ЗАГРОЗОЮ
Вибір дій над зараженими файлами в антивірусі Zillya! визначається такими складовими: дія «Лікувати» надається тільки для тих файлів, на які отримана команда можливості лікування від ядра, щоб не плутати користувача; всілякі архіви (включаючи поштові бази, ISO-образи і т.д.) скануються, але вибір дій обмежується командою «Ігнорувати». Такі файли не поміщаються ні в активні загрози, ні в карантин, і тим більше не видаляються. Користувач тільки отримує повідомлення про те, що в архіві знайдено вірус. Вся справа в тому, що файли у архівах не становлять загрози для користувача до тих пір, поки вони не будуть витягнуті користувачем з архіву, але в цей момент вони будуть виявлені і нейтралізовані Вартовим.

ВІДОБРАЖЕННЯ ПОТОЧНОГО СТАТУСУ ПРОДУКТУ
Zillya! Антивірус автоматично відстежує статус антивірусного захисту системи і показує в зручному вигляді коротке зведення в області «Статус системи» головного вікна програми.
ДОДАТКОВІ УТИЛІТИ
Zillya! Антивірус містить додаткові модулі - Диспетчер задач та Диспетчер автозавантаження. Ці утиліти розширюють функціонал програми та допомагають користувачеві краще контролювати процеси в системі. Диспетчер задач необхідний для контролю над запущеними на комп'ютері програмами, а за допомогою Диспетчера автозавантаження можна переглядати інформацію про програми, які автоматично запускаються при старті Windows.
ПЛАНУВАЛЬНИК СКАНУВАННЯ НА ВІРУСИ
Вам не потрібно кожен день пам'ятати про те, що потрібно перевірити комп'ютер на наявність шкідливих програм. Zillya! Антивірус містить функцію Планувальник - сканування персонального комп'ютера, яку можна налаштувати так, як буде найбільш зручно для Вас. Користувач може налаштувати автоматичне сканування одноразово, щодня, погодинно, щотижня або щомісяця.
Zillya! Антивірус надає комплексний захист від вірусів, черв'яків, троянських, шпигунських, рекламних та інших шкідливих програм.
Zillya! Антивірус має функцію стеження в режимі реального часу, пропонує вибір режимів сканування та сканування за розкладом. Антивірус проводить перевірку файлів, що завантажуються на комп'ютер з мережі Інтернет, забезпечує перевірку поштових повідомлень і офісних документів.
Для комплексного захисту персонального комп'ютера з додатковими функціями (захист комп'ютера під час користування Інтернетом, блокування небезпечних сайтів, захист від зовнішніх атак і налаштування доступу програм в мережу) Zillya! пропонує рішення з ще більшим рівнем забезпечення захисту - Zillya! Internet Security. Даний продукт забороняє підозрілим програмам передавати особисті дані користувачів зловмисникам, блокує зовнішні хакерські атаки. Крім того, Zillya! Internet Security пропонує можливість ручного налаштування, що дозволяє індивідуально сформувати політику безпеки.
Таке поєднання забезпечує користувачеві впевненість в захищеності персональних даних під час роботи в мережі Інтернет.
Категорія: Мої файли | Додав: admin_Denis
Переглядів: 1066 | Завантажень: 345 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 1
1 admin_Denis  
0

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Погода
Корисні посилання
5ped_presa.jpg logo-MON_GOV-UA.jpg ucojo.gif СРЦОЯО СРЦОЯО ucojo.gif
...
Пошук
Block title
Block title

Денис Ковальов,Чмелюк Дмитро, Олег Щебликін © 2023